Bugün
Profesyonel Halı Yıkama

HALI YIKAMANIN FAYDALARI

      Kendimizi en fazla güvende hissettiğimiz yer olan evlerimizin temizliği de bizim ve ailemizin sağlığı için çok büyük önem taşır. Ev eşyaları arasında ise en çok halıların kirlenmesi son derece normal bir durumdur. Belli bir ağırlığa sahip olan halıların yıkanma esnasında su çekmesi, onların çok daha ağır olmasına neden olurken, elde halı yıkama esnasında yıkayan kimsenin önemli sayılacak bir ağırlığa maruz kalması kaçınılmaz olurken, en başta bel ağrısı olmak üzere bazı sıkıntıları beraberinde getirebilmektedir. Düzenli halı yıkamanın faydaları arasında rahatlık kadar halıların çok iyi temizlenmesi de gelirken, halılarda kirlenmenin de çok fazla olmadığı gözlenmiştir.

      Genelde halı yıkama işi bayanlara düşerken, erkeklerin eşlerine bu son derece zor olan işi yaptırmaması gerekir. Bununla birlikte özellikle küçük çocukların halı üzerinde fazlaca vakit geçirdiği düşünülecek olursa, gereken hijyenik ortamın sağlanması açısından düzenli halı yıkamanın faydaları her bakımdan ön plana çıkmaktadır. Halılarınızın yıpranmaması ve tertemiz olması için gelişmiş ve son model yıkama tezgâhlarda yıkanan halılar evlere gönül rahatlığı ile serilirken, sağlıklı bir ortam oluşması açısından, elde yıkanan halılara göre çok daha temiz olmaktadır. Tek bir telefon ile kapınızdan alınan halılar, kısa süre içinde yıkanıp kurutulduktan sonra kapınıza teslim edilirken, halıların herhangi bir zarara karşı sigortalı olması, içinizin rahat olmasını sağlayan unsurlar arasında yer almaktadır. Elde yıkanan halılar için önemli sorunlardan biri olan kurutma işlemi de gelişmiş kurutma tezgâhları sayesinde kolayca yapılırken, halıların çok daha geç yıpranması sağlanıp, daha uzun ömürlü olmasına neden olmaktadır.

      Düzenli halı yıkamanın faydaları aslında saymakla bitmez. Aile sağlığını pek çok bakımdan olumlu şekilde etkileyen halı yıkama şirketlerinin, özellikle temizlik konusunda titiz olan ev hanımlarına çok önemli ve güvenilir bir hizmet sağladığını unutmamak gerekir. Hizmet sektörünün çok önemli bir dalı haline gelen bu halı yıkama işinde, kullanılan temizlik şampuanları başta olmak üzere bütün araç ve gereçlerin bu işe özel olması bile işin inceliği konusunda bir fikir vermektedir. Eğer eşinizi gerçekten düşünüyorsanız o zaman bu çok zor olan işi yapmaları yerine onların üzerinden bu yükü alabilir ve halılarınızı profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.

      Ev hanımı olmak zor iştir. Temizlik, yemek, çocuklar, ütü. Bir anda herşey üst üste gelir, herşeye yetişemezsiniz, bunalırsınız. Tam da böyle anlarda ev hanımları için hayat kurtarıcı olan, temizlik şirketleri devreye giriyor. Bu temizlik şirketleri sizlere yardımcı göndererek ev işlerinizi haifletmenize yardımcı olur. Temizlik denildiği zaman akla gelen ilk şeylerden biri de halı yıkamaktır. Öyle zordur ki halıyı sığdıracak ve suyu orda kullanabileceğiniz yeri ayarlamak. Yer ayarlanır, su alınacak yer olmaz. Suya yakındır fakat mekan dar gelir. Herşey tamam diyelim ki, bu sefer kollarınızı ve bacaklarınızı günlerce ağrıtacak olan halı yıkama işlemi başlar. Bunlara gerek kalmadan halı yıkama frmalarına halınızı vererek çok az bir maliyetle bu büyük sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Halı yıkamaya verilen halılarınız el değmeden teknolojinin nimetlerinden faydalanarak makinalar sayesinde yıkanıyor. Özellikle çalışan hanımlar ve öğrenciler için oldukça kurtarıcı olan halı yıkama işlemi bir günü geçmeden tamamlanır ve kısa zaman içinde sizlere teslim edilir. Halılarınızın cinsine ve iplik şekline göre yıkamalar yapılmaktadır. Halılarınıza en ufak bir zarar dahi gelmemektedir. Ayrıca kendi imkanlarınızla halı yıkamaya kalktığınızda kullanılan su ve deterjan düşünüldüğü çok fazla harcama yapmış olacaksınız. Fakat halı yıkamaya veridğiniz zaman çok daha az bir maliyetle halınız yeni alınmış gibi olacaktır. Halılarınız yıkanırken kesinlikle doğru halı şampuanı kullanılmalıdır. Hijyen açısından halılarınızı güvendiğiniz halı yıkama firmalarına vermelisiniz.

Ayyıldız Halı Yıkama

    Ayyıldız Halı Yıkama, Bağcılar,  Mahmutbey, Başakşehir, SultanGazi, Göztepe, Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Avcılar, Esenler, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Bahçeşehir, Güneşli olmak üzere tüm İstanbul da servis noktaları ile size en iyi halı yıkama deneyimini, yıllanmış tecrübesi ile yaşatmak için bir telefon kadar yakın. Arayın, kapınıza kadar gelen Ayyıldız Halı Yıkama servisi ve personeli, kredi kartı ödeme kolaylığı ile birlikte size unutulmaz bir halı yıkama hizmeti sunuyor.

Halı Yıkama

      Bir kültürün ya da belirli bir kesimin tercihi değil, yıllanan gücüyle her yelpazeden insan için önemli bir değer olmuştur halı. Hayatımız boyunca öylesine sağlam anılar bırakmıştır ki üzerinde, geriye dönüp şöyle bir baktığımız zaman hepsini görürüz. İlmiklerin arasında kalmış geçmiş ve geleceğin ümitleri hep ayrı bir duygu oluşturur içimizde. Her ne kadar modernleşme çabası içinde bu önemli ürünü, bu değerimizi unutturmaya yönelik atılımlar olsa da halen en güçlü haliyle ayakta durmaya devam etmektedir bu yıllanmış çınar ve onun devamını sağlayan sektörler. Özellikle de konu temizliğe geldiği zaman halı kullanımın devamı için bu noktada faal olan firmalara ne kadar önemli bir rol düştüğünü çok rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Madem durum bu kadar kritik ve insan hayatı için önem arz ediyor, öyleyse hem gönül rahatlığı ile tercih edilmesi için hem de bu alanda boy gösteren diğer markalara rol model olması açısından, bu büyük tecrübeyi, markamızı, Ayyıldız Halı Yıkama'yı gelin birlikte tanıyalım.

Sağlığınız İçin

     Hangi sektörden söz edersek edelim, eğer teknolojinin nimetlerinden yararlanmıyorsa, ondan verim almak mümkün değildir. Bu hususu halı yıkama için de aynen ele almak mümkündür ve buradan Ayyıldız Halı Yıkama'nın son derece disiplinli ve kararlı çalışma mekanizması ile karşı karşıya kalırız. Belirli bir düzene oturmuş teknolojik çalışma alt yapısı, bilgi teknolojilerinin, mekaniğin en uyumlu şekilde halı yıkama sektörüne entegre edilmesini sermekte gözler önüne. Üstelik bu gerçekleşirken halılarınız tüm aşamalar için güvence altında! Evet, tüm mikro organizmalardan temizlenmiş, son derece sağlıklı ve temiz iş çıkartma hedefi, alınan her iş için Ayyıldız'ın bir numaralı hedefi. Üstelik bu temizleme işlemi gerçekleşirken olabildiğince naif bir etkileşim söz konusu, aksi halde oluşabilecek her türlü hasar durumunda zaten Ayyıldız güvencesi çıkıyor karşımıza.


Perfectea zayıflama çayı