Bugün
Profesyonel Halı Yıkama

   Hakkımızda

Halı yıkama, hemen hemen herkesin bir nebze de olsa bilgisinin olduğu, çeşitli şekillerde gerçekleşebilecek bir kavram olarak karşımıza çıkmakta. İnsanların ev dizaynı için vazgeçilmezleri arasında yer alan, bunun yanı sıra bir de kültürümüzde çok önemli bir yere sahip olması neticesinde halının değeri hayli önemli bir seviyeye ulaşmıştır. Buna paralel olarak o büyük değerin temizlenmesi, korunması, en iyi şekilde kullanılması ihtiyacını karşılayan, en azından karşılamaya çalışan halı yıkama sektörü hayat bulmuştur. Fakat insanlar çoğu zaman aldığı yetersiz hizmet, yetersiz müşteri ilgisi ve kötü davranışlar yüzünden bu sektöre önyargılı bakar hale gelmiştir.

    İşte, tam da bu durumu değiştiren, tüm tabuları yıkan ve halı yıkamanın gerçek anlamda hakkını veren bir marka değeri, hakkımızda duyduklarınız bizim için övünç kaynağı olsa da gelin bir de birinci ağızdan dinleyin Ayyıldız Halı Yıkama’yı. Aynası iştir kişinin lafına bakılmaz mantığıyla bugüne kadarki ortaya çıkartmış olduğumuz tablo gurur kaynağımız olarak gerimizde duruyor. Çünkü Ayyıldız Halı Yıkama için, her şey müşteri memnuniyetine yönelik, halının kültürel değerine, hayatımızdaki önemine büyük saygı duymayla aşılan bir süreçtir.

    Evinize kadar gelen servisimiz ile başlıyor süreç. Uzunca yıllar bu sektörde alın teri dökmüş, deneyimli personelimizin size hiç zahmet vermeden halınızı teslim alması sonucu artık roller değişiyor, o halı sizin değil, bizim halımız! Öylesine yakın bir ilgi ve koruma duygusu devreye giriyor artık. En kısa sürede merkezimize getirilen halınız burada belirli bir programa göre temizlenme işlemine tabi tutuluyor. Belki de Ayyıldız Halı Yıkama için farkını ortaya koyan en önemli etmenlerden bir tanesi de bu. Çünkü burada her şey belirli bir sistematiğe göre işliyor. Asla baştan savma, üstünkörü bir temizliğe izin verilmiyor firmamızda! Çünkü o halının sizin için ne denli kıymetli olduğunu en iyi bilenlerdeniz. Çocuğunuzun üzerinde emeklediğini, oradan gelecek mikroplara karşı ne kadar hassas olduğunuzu çok iyi anlıyoruz! İşte bu yüzden son derece titiz bir çalışma ile sürdürüyoruz halı yıkama işlemini.

    Son derece modern cihazlarda ve bilgisayar kontrollü / destekli olarak tozu alınan halınız, uygun duruma geldikten sonra yıkama bölümüne geçiliyor. Burada da aynı teknolojik imkânların yanı sıra bir de hiçbir masraftan kaçınılmadan kullanılan en iyi şampuan, deterjan ve temizlik ürünleri çıkıyor karşımıza. Halınızdaki o mis kokusunu şimdiden hissetmeye başlayabilirsiniz! Bu tertemiz yapma işleminden sonraki sıkma, kurutma ve paketleme işlemleri neticesinde Ayyıldız Halı Yıkama farkını iyiden iyiye gösteriyor kullanıcısına. Geriye temizliği, hijyeni ve fiziksel durumu Ayyıldız’ın garantisi altına alınmış bir halı ve güler yüzlü müşteriler kalıyor.

    Üstelik, Ayyıldız Halı Yıkama güvencesi ile tüm bu hizmetlerden evinizde yararlanma şansınız da bulunuyor. Evet, böylesine müşteri odaklı ve göz önünde gerçekleşiyor her şey. Halıya verdiğimiz değere güvendiğimiz için ve bu zamana kadarki çıkartmış olduğumuz sonuçların haklı gururuyla yıkama işlemini istediğiniz her yerde yapabilecek kadar güveniyoruz kendimize. Siz de bize, Ayyıldız Halı Yıkama’ya güvenebilirsiniz, bu güvenin karşılığını fazlasıyla alacaksınız!

     Hizmet konusunda halkın taleplerinin artması durumunda bu alanda pek çok kez korsan işletmeler ile karşılaşmak mümkündür. Son yıllarda çoğu araç yıkama işletmesinin de halı yıkama işine girmesi, onların verdiği hizmet kalitesinin düşük olmasına neden olmaktadır. Ayyıldız halı yıkama işletmesi ise tamamen halı yıkamanın en gelişmiş yöntemlerini kullanmak ve müşteri memnuniyeti kazanma politikası ile insanlara gereken hijyeni sağlama adına çalışmalarını sürdürmektedir. Halı yıkama işini elde yapmaya kalkan ev hanımları, aslında son derece zor bir işe kalkışırken, önemli olan konulardan durulama işini asla sağlıklı bir şekilde gerçekleştirememektedirler. Halı içinde kalan kimyasal maddeler ise en az mikroplar kadar zararlı olabilirken, kimsenin çocuklarını bu ortama bırakmak istemeyeceğini söyleyebiliriz. Halı yıkama olayını bir sorun olmaktan çıkarıp, son derece temiz bir şekilde teslim almak için mutlaka sitemizi ziyaret edip işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz. Şunu unutmayın ki profesyonel halı yıkama işi bizim işimizdir ve size halılarınızı yıpratmadan onları en iyi şekilde yıkama sözü veriyoruz.

Ayyıldız Halı Yıkama

    Ayyıldız Halı Yıkama, Bağcılar,  Mahmutbey, Başakşehir, SultanGazi, Göztepe, Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Avcılar, Esenler, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Bahçeşehir, Güneşli olmak üzere tüm İstanbul da servis noktaları ile size en iyi halı yıkama deneyimini, yıllanmış tecrübesi ile yaşatmak için bir telefon kadar yakın. Arayın, kapınıza kadar gelen Ayyıldız Halı Yıkama servisi ve personeli, kredi kartı ödeme kolaylığı ile birlikte size unutulmaz bir halı yıkama hizmeti sunuyor.

Halı Yıkama

      Bir kültürün ya da belirli bir kesimin tercihi değil, yıllanan gücüyle her yelpazeden insan için önemli bir değer olmuştur halı. Hayatımız boyunca öylesine sağlam anılar bırakmıştır ki üzerinde, geriye dönüp şöyle bir baktığımız zaman hepsini görürüz. İlmiklerin arasında kalmış geçmiş ve geleceğin ümitleri hep ayrı bir duygu oluşturur içimizde. Her ne kadar modernleşme çabası içinde bu önemli ürünü, bu değerimizi unutturmaya yönelik atılımlar olsa da halen en güçlü haliyle ayakta durmaya devam etmektedir bu yıllanmış çınar ve onun devamını sağlayan sektörler. Özellikle de konu temizliğe geldiği zaman halı kullanımın devamı için bu noktada faal olan firmalara ne kadar önemli bir rol düştüğünü çok rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Madem durum bu kadar kritik ve insan hayatı için önem arz ediyor, öyleyse hem gönül rahatlığı ile tercih edilmesi için hem de bu alanda boy gösteren diğer markalara rol model olması açısından, bu büyük tecrübeyi, markamızı, Ayyıldız Halı Yıkama'yı gelin birlikte tanıyalım.

Sağlığınız İçin

     Hangi sektörden söz edersek edelim, eğer teknolojinin nimetlerinden yararlanmıyorsa, ondan verim almak mümkün değildir. Bu hususu halı yıkama için de aynen ele almak mümkündür ve buradan Ayyıldız Halı Yıkama'nın son derece disiplinli ve kararlı çalışma mekanizması ile karşı karşıya kalırız. Belirli bir düzene oturmuş teknolojik çalışma alt yapısı, bilgi teknolojilerinin, mekaniğin en uyumlu şekilde halı yıkama sektörüne entegre edilmesini sermekte gözler önüne. Üstelik bu gerçekleşirken halılarınız tüm aşamalar için güvence altında! Evet, tüm mikro organizmalardan temizlenmiş, son derece sağlıklı ve temiz iş çıkartma hedefi, alınan her iş için Ayyıldız'ın bir numaralı hedefi. Üstelik bu temizleme işlemi gerçekleşirken olabildiğince naif bir etkileşim söz konusu, aksi halde oluşabilecek her türlü hasar durumunda zaten Ayyıldız güvencesi çıkıyor karşımıza.


Perfectea zayıflama çayı